30 Ekim 2015

Turkcell Asılsız Kampanya Bildirimi!

13 Eylül 16 Eylül tarihlerinde 532 no.lu Turkcell müşterimi hizmetleri tarafından arandım. Ben kontörlü hat kullanıcısıyım son 15 yıldır beni ısrarla ve yalanlarla faturalıya geçirmek istediler. Kampanya hakkında bilgi sundular. Şöyle; faturalı ya geçerseniz, ilk ayın ücretsiz olduğunu daha beğenmediğim takdirde de dilersem tekrar sorgusuz ve herhangi bir bedel ödemeden tekrar kontörlüye döneceğim söylendi ben kabul etmedim. Israrla ve aceleyle beni de yanıltarak işlem girdi.


Bu arada benim de hattında 22 TL ya da 25 TL var. 10 gün sonra ilk fatura gerekli görüşmeleri yaptım bana geri dönüş sağlanacağı beyan edildi. Fakat herhangi bir dönüş ve özür olmadı aksine kampanyadan erken ayrılış nedeni...

Özkan 45 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi02 Kasım 2015

    Müşterimiz ile 02.11.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterimiz bayilerimizden kimliğiyle Hazırkart'a geçiş talebinde bulunabilir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi30 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön