06 Mayıs 2013 #1781869

Turkcell Artarak Gelen Faturalar!

Uzun yıllardır Turkcell müşterisiyim, uzun yıllardır da Turkcell de sorun yaşamaktayım. Geçen yıl 12 aylık taahhütlü paketinden yararlanmaktaydım. Bu yılda aynı paketimin devam etmesi gerekirken, hiçbir bilgilendirme yapmadan 29 TL lik paketi indirimsiz 39 TL den hesaplamaya başlamışlar.


Üstüne de diğer paketler vergiler derken fatura 48 TL ye çıkmış. Paketin iptali ile herhangi bir talepte bulunmadım, Turkcell den de herhangi bir bilgilendirme yapılmadı. Bununla ilgili bir hatırlatma yaparak "bu tutarı kabul ediyor musunuz" diye sormaları gerekir, sonuç olarak fatura bedelini ödeyecek olan benim. Sabit ücret diyorlar fakat aylardır sürekli artan faturalar ödüyorum!

Birsel 47 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Müşterimizi 14.05.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön