04 Şubat 2014 #2275463

Turkcell Arızalı Telefonu İade Almıyor

Turkcell kampanyasından yararlanılarak 2012 aralık ayında almış olduğum telefonum arızalandı. TC tüketici hakları kanunları sonucu almış olduğum telefonu iadesini istedim alınmadı bunun üzerine Kadıköy tüketici hakem heyetine başvurdum ve davayı kazandım hem KVK, hem Turkcell İletişim Merkezi hemde Turcell'in kendisine bildirdim. Fakat bu yasal karara rağmen iade alınmayacağını bildirdi.


Bunun üzerine Çağlayan Adliyesine baş vurdum icra açtım icra Şişli Turkcell İletişim Merkezine gitti Ptt nasıl bir hikmetse senelerdir aynı yerde duran ve hala orada bulunan Turkcell İletişim Merkezinin adres değişikliği yaptığını söyledi. Şuanda bu şirketle icralık durumundayım ve bu zaman zarfı içerisinde kullanmadığım telefonumun tüm ödemelerini yapmaktayım.

Ayşe 74 Okunma

Cevaplar

  • Ayşe04 Şubat 2014

    Yukarıda bana vermiş olduğunuz cevaplar kopyala yapıştır şeklinde olup ne beni nede bu şikayeti okuyan her hangi birini tatmin edici şekilde değildir.Vermiş olduğunuz "532" numaradan sayısını hatırlamadığım kadar bu konu hakkında konuşma gerçekleştirdim Beyoğlu'nda bulunan merkezinize defalarca gittim Şişli tim'e gittiğimin sayısını maalesef hatırlamıyorum fakat karşımda muhatap alacak kimseyi bulamadım.Yapılan bu hareket şahsıma değil bu ülkenin karar mercilerinedir. Bu konunun aylardır giderilmesi için uğraşmalarımın sonucunda maalesef bana 2012 senesinde verilen cevabın aynısı şuanda yukarıda yazılmıştır.Farklı hiçbir cevap yoktur.Bu yazıyı okuyan bu tür konularda madur olan ve madur adayı olanların bana hak vereceklerine de inanıyorum.Bu tür yazılar durumu düzeltmekten ziyade o anı kurtarma yazılardır. Saygılarımla.

  • Turkcell Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 04.02.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi04 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön