14 Şubat
Yorum Yap
#10128415

Turkcell Arızalı Sim Kartın Ücretli Değişikliği

Kullanmış olduğum sim kart 4.5 G bağlıyken dakikada 20 kez 3G 'ye geçip bağlantısı kopuyor, ve kalan kullanım bilgi ekranı geliyor. Farklı telefonlarda ve farklı lokasyonlarda da problem aynı. 3G ile kullanırken sorun yok. Telefonlara şirket hattım olan Turkcell hattı taktığımda sorun yok. Sim kartın arızalı olduğu 3 farklı müşteri temsilcileri ile yaptığım görüşmeler sonrası eminim.


Gerekirse sim kart test edilebilir. Fakat sim kart değişikliğinin ücretli yapıldığı bilgisi verilmekte. Kartta herhangi bir deformasyon, kırık, çatlak, çizik dahi yok. Sim kartın test edilip ücretsiz olarak değiştirilmesi yapılmaz ise farklı bir operatöre geçiş sağlayıp oradan ücretsiz sim kartımı zaten temin edeceğimi iletiyorum. Acil çözüm bekliyorum.

Onur 720 Okunma

Cevaplar

  • Onur15 Şubat

    Çözüm olarak sim kart ücreti kadar hattıma TL yüklemeyi önerdiler. Farklı bir operatöre geçerek böyle bir uygulamaya maruz kalmayacağım. Çözüm sunulmadı diyebiliriz.

  • Turkcell Temsilcisi15 Şubat

    Müşterimiz ile 15.02.2018 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi14 Şubat

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler