03 Şubat 2014 #2271406

Turkcell Arızalı Çıkan Telefonun Değişimini Yapmıyor

Samsung note 3 telefonumu 01/02/2014 tarihinde saat 14.30'da aldım. Aynı gün saat 17.30 civarı telefonun çalışmadığını fark ettim. Turkcell bayisinden aldığımız telefonu geri götürüp ne olduğunu sorduk. Telefonu düşürdüğümüzü ekran cipinin arızalandığını servise göndereceklerini garanti kapsamında olmadığını, çok acil ise tekrar tarafıma 2000 TL'lik bir telefon daha satabileceklerini söylediler. Duyduklarım karşısında inanamadım.


Biz parayı çok kolay kazanan insanlar değiliz. Işığın altına tuttuğumda orada 2 tane küçük çizik görüyorum ki 3 saat içinde bunlar nasıl oldu anlayamadım. Çok mağdurum sinirlerim çok bozuldu ve ne yapacağımı bilmiyorum. Lütfen mağduriyetimi giderin.

İlksen 43 Okunma

Cevaplar

  • İlksen08 Şubat 2014

    Hiç bir şekilde çözüm odaklı olamadığınız için tebrikler.... Sonuçta Türkcell hangi bayiden aldığımı ve bayinizin satış şeklini sorgulayabilirsiniz. Ve yine ayrıca o kadar üzüntümün bana tekrar telefon satabileceklerini söylemeleride ile etik açıdan ne kadar doğru olduğu sorgulanır.......

  • Turkcell Temsilcisi03 Şubat 2014

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön