Turkcell ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Turkcell Arama Ve Bağlantı

24
Abdulkadir
Abdulkadir 21 Mart 09:23

Ödenmemiş faturam yok. Benden yana hiçbir sıkıntım yok fakat ne arama, ne SMS, ne de internetle iletişim kurabiliyorum. 532 li numarayı da arayamıyorum. Bu ne saçmalık anlamadım. Aylık 250-300 lira faturalı paket kullanıyorum. Paycell ® ödemeleriyle birlikte ama hizmet almıyorum. Resmen hat kapatılmış. Ne ?

Turkcell Logo
Turkcell25 Mart 17:56

Benzer Şikayetler

profile
-
3 gün önce

Turkcell Şebeke Sıkıntısı Çekmiyor

Ben yeni taşındığım evde telefon çekmiyor. Daha apartman girişinde çekmiyor. Telefonla balkona çıkıyorum konuşmak için. Bunun çözümü nasıl olacak? Hattımı değiştirmem lazım mı? Turkcell süper box aldım daha hızlı internet olsun diye ama o da çekmiyor bazen. Nasıl bu sorundan kurtulabilirim?

profile
194
1 hafta önce

Turkcell Mobil Hat Tarife Sıkıntısı

Turkcell hat kullanıcısıyım. 25 Mayıs tarihinde sözleşmem bitiyordu bitmeden 19 Mayıs gibi sözleşmemi uzattım elçi yakını. Maksı22 GB kullanıyordum kullanım haklarım bittiği için 19 Mayıs süre uzatma talebinde bulundum SMS ile geçiş yapıldığı bilgisi geldi. Sonra müşteri hizmetleri ile görüşme sağla...

profile
70
2 hafta önce

Paycell Para Çekildi Hesabımda

Benim hiç böyle bir kartım olmadı. Ama Paycell'e benim banka hesabımdan 160 TL aktarılmış. Kullandığım bir şey olsa sıkıntı olmaz belki ama kullanmadan para kesilmesi çok rahatsız edici. Gereken yere şikayetimi bildireceğim. İletişime geçmek istiyorum.

Paycell Para Çekildi Hesabımda
profile
1.096
2 hafta önce

Turkcell E Sim Sorunu

08.05.2023 tarihinde Turkcell'de e-sim'e geçiş yaptım, ancak hattım aktif olmadı. Oradaki yetkili kişi 24 saat geçmesi gerektiğini söyledi. 24 saat sonra yine sinyal alamadım. Turkcell sorunu çözemedi, beni BTK'ya yönlendirdi. BTK görüşmemde bir sıkıntı yok, telefonunuz e-sim açık kullanabilirsiniz ...

profile
513
3 hafta önce

Turkcell Hat Aktif Olmaması

Turkcell e numara taşıma işlemi yaptım. Hattı salı günü almama rağmen hattım aktif hale gelmedi. Bu konuda ivedi çözüm bekliyorum yoksa numara taşıma işlemimi iptal edeceğim. Turkcell Superonline işlemi sırasında da sıkıntı yaşamıştım. Turkcell'in bu tür olayları arttı. Benim nezdimde.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .