03 Mart 2016

Turkcell Arama Aranma (Kapsama Alanı) Problemi!

İkamet ettiğim ve çalıştığım bölge olan hattımda kayıtlı olan adreste devamlı olarak kapsama alanı problemi yaşamaktayım. Defalarca müşteri hizmetlerini arama internet yoluyla şikayet etmeme rağmen hiçbir şekilde kapsama alanı problemi çözülmedi. Çok sinir bozucu ve mağdur edici bir durumla karşı karşıyayım. Kasım 2014 ayından önce böyle bir sıkıntım olmamasına rağmen bu zamandan beri bu sıkıntıyı yaşamaktayım. 8 yıllık Turkcell abonesiyim ve inatla Turkcell abonesi olmaya devam edeceğim. Bulunduğum bölgede diğer operatörlerle kesinlikle böyle bir sorun yoktur. İvedilikle Turkcell İletişim Hizmetleri tarafımı dikkate almasını istiyorum. Bir yetkilinin mümkünse beni ulaşabil indiğim anda araması ve açıklayıcı bir cevap vermesini de bekliyorum.

Müslüm 61 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi07 Mart 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 11.02.2016 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi03 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön