20 Kasım 2015

Turkcell Aracılığı İle Sofra Clup Problemi!

Turkcell hattı kullanıyorum. Kasım 2015 tarihli faturama iki sofra clup adlı site için 28.00 TL ücret yansıtılmış bu siteye hiç girmedim ve herhangi bir işlem için onay vermedim. Site Facebook a link atarak yanlışlıkta tıklayana ücret yansıtıyor. Daha önce Avea ile çalışıyormuş şimdi Turkcell ile. Turkcell ve işyeri işbirliği ile müşterileri dolandırılıyor. Mobil Ödemesi açık abonelere bu ücret yansıyor.


Onaysiz bilgisiz ücret çekiliyor. Turkcell ücret iadesi yapmıyor şikayet almıyor. 20/11/2015 saat 11:58 de Turkcell Aslı Hanım arandı asla şikayet almıyorlar. İş yeri Çağrı Merkezi için verdikleri sofra clup 212****0 no.lu teli cevap vermiyor. Mobil Ödeme başlığı ile ücret yansıtılmış.

Hatice 200 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi23 Kasım 2015

    Müşterimizin 20.11.2015 tarihinde ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi20 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön