14 Eylül 2013

Turkcell Araç Takip Cihazlarımızı Hala Takmadı!

Ağustos ayında şirketimizde kullandığımız araçlara araç takip sistemi için sözleşme imzalamamıza rağmen halen daha cihazlar takılamadı. Firma ile yaptığımız görüşmelerde sistemleri takacak olan firmanın yoğunluğundan bahsediliyor.

Bizi ne sayın Turkcell sizin çalıştığınız firmanın yoğunluğundan. 2-3 gün sonrada fatura kesim tarihi geldiğinde ise almadığımız hizmet için hiç çekinmeden fatura gönderip ücret isteyeceksiniz.

Almadığım hizmet için tarafıma yansıtacağınız her türlü ücret için anında Tüketici Hakları Mahkemesine başvuracağımı biliniz. Bu mesajımın altına da sorunum çözülmeden yetkiliniz gelip telefonla bilgi verdik sorunu hallettik gibilerinden diğer yanıltıcı mesaj yazmasın.

A.deniz 80 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi23 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön