18 Ocak 2014 #2242099

Turkcell Ara Ödeme Talep Ediyor!

Turkcell hattımı benim kullanmama ve ne kadar yoğun kullandığımı bilmeme rağmen daha evvel şikayet ettiğim husus tekrar başıma geldi.


Belli ki Turkcell, ısrarla operatörümü değiştirmemi istiyor. Müşteri hizmetlerini aradığımda "benim ödenmemiş fatura borcum olmamasına rağmen hattımı nasıl kapatırsınız" dediğimde bana "hattınızın bilginiz dışında kullanılması ihtimaline karşı güvenliğiniz için" cevabını aldım.


Bunun üzerine "hattımı bizzat ben kullanıyorum, sorun yok, lütfen hattımı açın" dememe rağmen "ara ödeme yapmak zorundasınız, aksi takdirde hattınız açılmaz" cevabını aldım. Operatörü bu sefer değiştirmek şart oldu!

Mustafa 31 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşterimiz ile 20.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi19 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön