19 Eylül 2013 #2020575

Turkcell Ara Ödeme İstiyor!

Turkcell firmasının 8 yıllık faturalı hat ve ön ödemeli hat sadık müşterisiyim fakat eski gsm numaramı iptal edip 20 gün önce farklı bir numara aldım 100 TL güncel fatura olduğu için arayarak on ödeme talep edildi ve bende ödedim. Size sorarım yaklaşık 4 hat sahibi olan bir müşterinize bunu nasıl yaparsınız ki 300 TL fatura ödemişimdir zaman zaman. Sırf bu sebepten dolayı hattımı farklı bir operatöre taşımayı düşünüyorum.

Şenol 36 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi30 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 30.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize faturalı hatlar için ara ödeme talebi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi23 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön