20 Ekim 2016

Turkcell Antalya'da Akıllı Yurtdışı Tarifesi İşledi İadesi Yapılmıyor!

Antalya Kaş ve Kalkan bölgesinde gezerken, otomatik olarak akıllı yurtdışı paketi 2 gün boyunca işledi ve 3 veya 4 telefon görüşmemize rağmen sonuç olarak şebekem otomatikte değil sadece Turkcell hattında olmalıymış. Beraber bulunduğumuz arkadaşım bireysel kullanıcı tek aramada iadesini yaptılar. Beni bu kadar uğraştırıp sonuç olarak bana saçma bir nedenle döndükleri için Turkcell'den hattımı başka bir hatta taşımak istiyorum.

Hakan 585 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi28 Ekim 2016

    Müşterimiz ile 21.10.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi20 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön