15 Ağustos 2013
Yorum Yap
#1956689

Turkcell Ansızın Borç Çıkardı!

15 yıldır Turkcell abonesiyim. İlk günden bugüne kadar ödemelerimi yapıp , Turkcell'i zorda bırakacak , kanuni işlem yapılacak bir pozisyona asla düşmedim. Firmayı da düşürmedim. Faturalarımı ödediğim halde geçen gün telefonuma 118 TL. borcum olduğuna dair mesaj geldi.


Bende Turkcell müşteri hizmetlerini arayıp , böyle bir borcum olmadığını izah etmeye çalışıp , böyle bir şey olsa hattımı hala nasıl kullandığımı sordum.


Kendileri klasik cümlelerle kampanyalardan doğan bir borç olduğunu ısrarla bana kabul ettirmeye çalıştılar. Ben söyledikleri bahaneleri kabul etmeyip , firmadan şikayetçi olup , cumhuriyet başsavcılığına kadar gidip hakkımı savunacağım.

Yılmaz 36 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi16 Ağustos 2013

    Müşterimiz ile 16.08.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 25.07.2013 tarihinde çıkan faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi16 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler