23 Mart 2013

Turkcell Anlaşmalı Fiyattan Yüksek Fatura Geldi!

Turkcell'den aldığım 532 li hattımı anlaşmalı olaraktan 29 liralık kampanyaya dahil edildiği halde fahiş borç gelip ve 1 hafta sonra hattımı kapattılar ve 300 liralık borcu taksitlendirdim. Önümüzdeki ayın borcunu 1 gün arayla gecikmeli ödemeye gittiğimde taksitimin bozulduğunu ve ödediğim 60 liralık paramın yandığını kibarca söylediler.


Onunla kalmayıp Ayata Hukuk Bürosu adı altında beni arayıp 780 liralık fatura çıkardılar ve daha sonrasında ana borcum olursa öderim dedim ve şimdi ise bana 580 liralık fatura çıkartıyorlar.
Konu hakkında yardımcı olmalarını bekliyorum.

Kadir 44 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi25 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön