01 Nisan 2013 #1716955

Turkcell Anlamsızca Ücret Talep Etmeler!

5 yıl önce faturasız vınn aldım. Kampanyalı falanda değil, esas ücretini verip de aldım. Yıllarca kullandım. Son 1 yıldan beri kullanmıyordum. Bugün müşteri hizmetlerini aradım ve internet paketi yüklemek istedim. Fakat müşteri hizmetlerindeki arkadaş hattımın kapalı olduğunu ama Turkcell in benim için hat numaramı sakladığını, hattı tekrar açtırmam için 42 tl para vermemi söylediler. Yeter arkadaş yeter ya! Bir kez de müşteriye nasıl faydalı olurum düşüncesini aşılayın kendinize.

Ahmet 207 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet01 Eylül 2013

    1 bile cok size

  • Ahmet03 Nisan 2013

    ''Faturasız 3G internet hatlarına ise 9 ay hiç paket yüklenmezse hat iptal olmaktadır. '' diyorsunuz. iyide ben vınn cihazını sözleşmeyle almadım. satın aldım. sizin hattı istediğiniz gibi kapatma hakkınız yok. bana böyle bir durumu sözleşmedede belirtmediniz. yoksa neden alayım. her halükarda insaoğlunu sömürüyorsunuz.

  • Turkcell Temsilcisi01 Nisan 2013

    Hazır Kart’ınıza TL yüklediğiniz andan itibaren, 180 gün boyunca telefonunuzdan arama yapabilir, aranabilir ve tüm Hazır Kart hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Bu 180 gün süresince tekrar TL yüklemezseniz, 90 Günlük “Yarı Aktif Dönem” başlar. Bu dönem boyunca arayanlar size ulaşabilir, ancak siz hattınızda TL olsa dahi arama yapamazsınız. Arama yapabilmek için her 180 günde bir TL yüklemeniz gerekir. Hattınızın yarı aktif olduğu dönem sonuna kadar tekrar TL yüklemezseniz, Hazır Kart numaranız iptal edilir ve hattınız tekrar kullanılamaz​. Faturasız 3G internet hatlarına ise 9 ay hiç paket yüklenmezse hat iptal olmaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön