08 Mayıs 2013

Turkcell Ankara'nın Göbeğinde Çekmeyen Hat!

Artık çok sıkıldık haberiniz olsun Turkcell reklamlar yapıyor dağla, bayırda, ovada vs Konu Ankara'nın göbeğinde hattınız vınnınız çekmiyor kardeşim bunu kaç kere dile getirdik bir çözüm yok hattımız taahhütlü olduğundan iptalde edemez olduk. Lütfen geri dönüş yapılsın.

Uğur 74 Okunma

Cevaplar

 • Uğur21 Ocak 2014

  Hani 4 çeker Türkcell nerde bana kimse geri dönüş yapmadı nerde 4 çeker

 • Uğur13 Ocak 2014

  degerlendir me yaptınız mı kimse bana dönüş yapmadı bizim evde gine sizin 4 cekeriniz cekmiyor

 • Uğur17 Aralık 2013

  hep aynı cevap ama reklam 4 ceker diyor biz müşteri olarak haksızı

 • Uğur27 Haziran 2013

  Kimse Çözüm bulamadı neymiş degerlendirme yapacagız peki degerlendirme yapacaksan neden Türkcell 4 ceker yada reklam yapıyorsunuz Neymiş Türkcell heryerde ceker bekle babam bekle burda cekmezse yan odaya gir ordadamı cekmedi balkona gir ordada olmadıysa degerlendirme yapacaz Bukadar kolay

 • Turkcell Temsilcisi16 Mayıs 2013

  Müşterimiz ile 16.05.2013 tarihinde tarihinde görüşülmüştür. Müşterimizin iletmiş olduğu sinyal sıkıntısı teknik ekiplerimize iletilmiş, yapılacak inceleme sonrası tekrar müşterimize dönüş sağlanacağı bilgiside paylaşılmıştır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön