05 Nisan 2013 #1726481

Turkcell Ankara Merkezde 3G Çekmiyor!

1 ay önce Ankara'da merkezi bir yere taşındım. Taşındığımdan beri bulunduğum bölgede 3G hizmetinize hiç bağlanamadım ve çok mağdurum. Firmanıza yolladığım e-posta ile 3G sorununu çözmenizi rica ettiğimde olumsuz yanıt almış olup yaklaşık 550 gün sonra konunun tekrar gündeme alınacağını öğrendim.


550 gün firmanızın sorunu çözmesini bekleme lüksüm olmadığı için 04.04.2013 tarihinde saat 19:48'de müşteri hizmetlerini arayarak Eylül'e kadar taahhüdü bulunan data hattımın firmanız kaynaklı şebeke sorunu nedeniyle cayma bedelsiz iptalini talep ettim ve B. Hanım'dan olumsuz yanıt aldım. Hattımın cayma bedelsiz iptalini ve mağdur edildiğim süre içerisinde uğradığım zararın tazminini rica ediyorum.

Dilek 62 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşterimiz ile Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden 05.04.2013 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize kapsama alanı ve cihaz kampanyası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön