20 Eylül 2013 #2022357

Turkcell Almadığım Hattın Borcunu Gönderdi!

Şirketimin şubesi Adana'da faaliyet göstermektedir. O dönemde doğrudur Adana'daydım. (2006-2011 Adana'da yaşadım. ) 2005 senesinden bu yana şirket hattı kullanıyorum. Hiçbir zaman Turkcell ile çalışmadık. Aile ve şirket hatlarımız tamamen yıllardır Avea'dır. Yazıda 548, 94 TL yazmaktadır, Turam Dönmez Avukatlık'ı aradım bana 526 TL dedi.


Nerede hattımı açtırmışım v. s. hiçbir şey belli değil. Açtırmadığım hat için para ödüyorum. Ekstreyi fakslar mısınız diyorum ekstre yok diyorlar. 2008 yılında açılmış ve 1 defa faturasını ve hattı görmediğim şeyin parasını istiyor. Eğer yarın avukatım öde bu parayı sonra dava açalım derse ancak o şekilde öderim. İcra masrafı v. s. de ekleyeceklerdir.

Mehmet 109 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi30 Eylül 2013

    Müşterimizi 30.09.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi24 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön