16 Şubat 2013 #1637193

Turkcell Alınmayan Hizmetten Ücret Alıyor!

Eskişehir Cihad iletişim Turkcell bayiinden aynı gün içerisinde almaktan vazgeçtiğim ve satış sözleşmesi dahi imzalamadığım halde abonesi olduğum kamu hattı tarifeme satın alınmış gibi 24 taksit üzerinden (2 taksit tutarını da ödemek zorunda bırakıldım mart ayında 3. taksiti yaklaşıyor )


Tarafıma yansıtılan cep telefonu ile müşteriye olan sorumsuz davranışlarını Turkcell müşteri hizmetlerine bildirdiğim bayi hakkında Turkcell müşteri hizmetleri tarafından 06. 01. 2013 tarih ve 22508249 no'lu değerlendirmeye alındığı bildirilen ve hala bugüne kadar çözüme kavuşturulamayarak hem maddi hem manevi sıkıntıya sokan şikayetim hakkında.

Ertan 201 Okunma

Cevaplar

  • Ertan18 Şubat 2013

    Söylermisiniz Turkcell; Aralık 2012 tarihinde meydana gelen ve üzerinden 2 ay geçen halen bayiinin elinde olduğuda açıkca görülebilen iki taraflı satış sözleşmesi yapılmamış faturası bile kesilmemiş( ki bunlar yapıldıysa bende neden bu belgeler yok?)cep telefonu satışı ve bunu yapan bayiinin akıbetinin ne olacağının neyini hala inceleyip bitiremiyorsunuz?Verdiğiniz adreslerden hiç bir yardım görmediğim için zaten bu yolu denedim.Müşteri hizmetlerini her aradığımda farklı bir arkadaş aynı hikayelerle oyalıyor ben artık sizlerden hikaye dinlemek değil ödediğim faturaların iadesiyle birlikte çözüm bekliyorum...

  • Turkcell Temsilcisi18 Şubat 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön