21 Mart 2013 #1698742

Turkcell Alınmamış Hizmetin Bedelini Faturalandırıyor!

Daha önce müşteri hizmetlerini arayıp eşimin hattını internet ve oyunlara kapattırmama rağmen bugün 2 yasındaki oğlum telefonla oynarken oyun indire basmış ve bir mesaj geldi istediğiniz oyunun şifresi bu isteğinizin karşılığında 12tl ücretlendirildiniz diye yazıyordu.


Müşteri hizmetlerini aradım hattımın internete kapalı olduğunu nasıl böyle birşey olabilir dediğimde yetkili bana bizimle ilgili değil siz oyun sitesinden indirmek istemişsiniz diyor. Ancak oyun indirilemedi çünkü hat kapalı. Soruyorum henüz alınmamış bir hizmetin bedelini nasıl faturalandırırsınız? Siz başka bir şirkete kapalı olan bir hat üzerinden nasıl oyun indirilmesine izin verirsiniz?

Hasan 50 Okunma

Cevaplar

  • Hasan25 Mart 2013

    bu şikayetimin üzerinden 3 gün geçti beni 1 kez aradılar ama çözüm üretemediler ve biz iş ortagımızla görüşüp size dönecegiz dediler halen bukadar basit bir konuda dahi 2 gündür çözüm üretmiş degiller üretemiyorlarda çünki bu sorunda mişterinin son onayı ve istegi olmadan HENÜZ ALINMAMIŞ OLAN BİR hizmet bedelini faturalandırıyorlar yani siz veya çocugunuz istem dışı telefondaki oyun sitesini kıtladıgınız an size bir şifre gönderip şifreyle birlikte hemen o an 12 tl ücreti hattınıza yansıtıyorlar.. buraya dikkat ben henüz gelen şifreyi girip oyunuda indirmiş falanda degilim indirememde çünki hattım internete KAPALI dünyanın neresinde alınmamış bir hizmete bedel istene bilir bana bunu HİÇ KİMSE ANLATAMAZ.

  • Turkcell Temsilcisi23 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön