13 Temmuz 2013

Turkcell Aldığım Cihaz Arızalı Çıktı!

Turkcell aracılığıyla Teleses' ten aldığım cihaz bozuk çıkmıştır. Bozuk olduğunu Turkcell teknoloji uzmanları söylemiştir. Cihazı değişim için gönderdiğim de cihazın bozuk olmadığını söylemişlerdir. Cihazım hala onlarda 2 ay oldu. kullanmadığım telefonun 2. taksitini ödedim. Bütün Turkcell yönetim kuruluna 2 aydır yaşadığım sorunları anlattığım maili göndermiş olmama rağmen kimse dönmemiştir. Bu mudur Turkcell'in müşteri memnuniyeti? Not: 15 yıllık Turkcell müşterisiyim, ayda 200 TL fatura ödüyorum.

Bilge 36 Okunma

Cevaplar

 • Bilge24 Temmuz 2013

  1-pazartesiden itibaren size göndermiş olduğum mailin aynısı önce kendi facebook sayfamda, sonra turkcell’in bütün facebook sayfalarında paylaşacağım. 2-aynı mailin vodafone ve avea yöneticilerine göndereceğim. 3-tüketici hakları mahkemesine başvuracağım. 4-ANADOLU AJANS genel müdürü SN. KEMAL ÖZTÜRK yakınım olur, onun aracılığıyla da bütün gazetelere göndereceğim. 5-kendim YÜKSEL HOLDİNG çalışanıyım ve şirket bünyesindeki 1000 turkcell şirket hattının da kapatılması için elimden geleni yapacağım. 6-son olarak da şirket bünyesindeki avukatlarımız aracılığıyla bireysel dava açacağım. Emin olun parası umurumda değil, ama bu mağduriyetin peşini asla bırakmayacağım………..

 • Bilge24 Temmuz 2013

  inceleme yapıp samsung türkiyeden telefonun sağalm olduğunu söylediklerini değişim yapamayacaklarını söylediler. ben telefonu samasung türkiyeden değil, turkcell den aldım. parasını da her aya çatır çatır turkcell tahsil ediyor.

 • Bilge24 Temmuz 2013

  bu yazıyı bütün turkcell yönetim kurulu üyelerine de gönderdim, ancak tabiri caizse sallamadılar. telefon hala ben de değil, teknik serviste. tam 2 ay oldu ve benden 2 aydır parasını tahsil ediyorlar...

 • Bilge24 Temmuz 2013

  hayatımda bu kadar saygısızlıkla karşılaşmadım...

 • Turkcell Temsilcisi15 Temmuz 2013

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön