Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Turkcell Aldatıcı Bilgi Verilmesi

profile
10 Aralık 2022
260

053--823 numaralı hat sahibi yim. Malatya merkezde. Normal bir Turkcell bayiliği leten, bir bayiye gittim, hat almak için. Hattı taksitli olarak alırsan daha uygun veriyoruz dedi, bir bayan eleman. Ayda,20,20, tl olarak toplamda 180 TL dedi. Peşin alındığında daha pahalı dedi. Ben, de kabul ettim, beş, altı, tane tablet üze rinde imza attırdı. Ayrıca, bu verdiği paketin uygun paket öğrenci paketi olduğu nu söyledi. Ben, de hat benim üzerime, kullanmayı çocuğuma aldım. İmza attırdıktan sonra, bir ay sonra,80 TL kontör parası vere çeksin, ondan sonra, da durumuna göre daha az ücret vereceksin dedi. Tamam dedim. Baktık, ki her ayda,110 TL ücret geliyor. Bu ne? Dedim. Kolay paket uygulaması yaptım dedi. Ben sana demedim, mi kontör, lu yap diye? Burda altını çizerek konuşuyor um, bu aldatıcı bilgiyi kabullenemem. Burda hem maddi, hem, de manevi kaybımın tarafıma verilmesini Türk adaletinden talep ediyorum. Telekom bayi;Malatya merkez, de kapalı çarşının karşısı, erim taş bayii, şemsiye sokak, 3_4 ay sonra başka bir bayiye gittim, normal hatsız. A geçmek, de para alınıyor mu? Dedim yok dedi, oda bir bayandı. 3_4 gün sonra hat parası. 120 TL vereceksin dedi. Öde meye gittiğim. De300 kusur para çıktığını söyledi. Bunda kabul edemezdim. Yanlış bilgi verip, aldattığı için. Not;bunun, da yeri yine i̇nönü Caddesi, iş bankasının tam karşısı, NASA. İletişim Turkcell bayi,2 iki bayi, dende, şikayet çiyim, gereğinin yapılmasını, maddi manevi zararımın verilmesi ni Türk adaletinden temenni ediyorum.

Gelişme
Gelişme

10 Aralık 2022 23:41

05331576823 numaralı hat aldım. Malatya merkezde, i̇nönü caddesinde, erimtaş, bayii, şemsiye sokak. Taksitli olarak uygun verildiğini bir bayan elemanları söyledi. Ben, de kabul ettim. Ama gel, gör, ki fatura gibi kolay paket yapmış, her ayda 110 TL gelmeye başladı. Gittim söyledim, neden böyle yaptın? Ben durumuma göre kontör yükleyecektim dedim. Bana yanıltıcı bilgi verdi, yalan söyledi. Bundan dolayı, bu bayiden, de onu yapan bayan elamandan, da şikayet çiyim. İkinci olarak, da yine o civarda, iş bankasının tam karşısı sindeki, bayiden, de, şikayet çiyim. Şöyle, ki beni kontör, lu yaptı geçirdi, para yansımayacak dedi, sadece120 TL hat parası vereceksin dedi, dediği gibi olmadı. 300 küsur ücret çıktı. Buradan, da, şikayetçiyim. Çünkü o bayan eleman, da bana yalan söyledi, beni aldattı. İki bayilerden, ve iki bayilerde çalışan, işlemi yapan bayan eleman lardan şikayetçiyim. Durumu, müşteri hizmetlerine söyledim, bana dilekçe yazdılar. İki bayiden, de şikayetçi yim.

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Turkcell Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 5 sa 44 dk
Turkcell Logo
11 Aralık 2022 01:05
Turkcell Logo
12 Aralık 2022 17:32

Değerli Müşterimiz, 05.12.2022 tarihli talebinizin incelemesi tamamlanarak 06.12.2022 tarihinde konuyla ilgili size bilgi verilmiştir. Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her konuda Turkcell uygulamasını kullanabilirsiniz. http://turkcell.li/indir Saygılarımızla, Turkcell

Benzer Şikayetler

Turkcell Bayisinde Çalışan Personeller Prim İçin Yalan Söylüyor

profile
2 hafta önce
110

Mersin Yenişehir Turkcell bayisinden 2 hat almak için gittim kontörlü hat istememe rağmen iki faturalı hat çıkarmış adıma ve yine aynı kişi Google Play Store'dan kesilen ödemem için buradan cihaz alırsanız kaldırabilirim bu ödemeyi dedi ve 3 bin TL'lik kulaklık ve şarj standı aldırdı bana. Ancak ha...

Turkcell Bayisinde Çalışan Personeller Prim İçin Yalan Söylüyor
1

Turkcell Mobil Hat Alamamak

profile
3 hafta önce
153

Turkcell'den hat almak istiyorum. 1 aydır alamıyorum. Turkcell mağazaya gidip faturalı hat istiyorum. Bana Türk Telekom'a borcum olduğu söyleniyor. Türk Telekom'a gidiyorum, borç yok deniliyor. Türk Telekom Vodafone bana hat veriyor. Turkcell vermiyor, bu işi çözmelerini istiyorum. Yoruldum artık.

Turkcell Mobil Hat Alamamak
Turkcell Mobil Hat Alamamak

Turkcell Şebeke Sorunu Ve İlgisizlik

profile
28 Ağustos
898

Uzun yıllardır Turkcell kurumsal müşterisiyim. Kısa süre önce şebeke sorunu yaşamaya başladım. Telefonum 2 diş çekiyor bazen de tek dişe düşüyor. Telefonla görüşme sağlayamıyorum. Şu anda kullanmış olduğum 4 adet kurumsal hattım var. Hepsinde aynı sorunu yaşıyorum. Ayrıca Superbox da kullanıyorum. Ş...

Turkcell Online Paket Değişikliği Sorunu

profile
23 Ağustos
12

Turkcell online'dan paket değişikliği yapacaktım son gün olduğu için hem fiyatları yükselttiler hem indirim vardı onu kaldırdılar. Diğer hattıma ilk 3 ay 175 TL sonraki 9 ay 190 TL olan paketi kendi kullandığım hatta almak istediğimde 260 TL olduğunu gördüm. Arada 10 dakika oldu.

1

Mersin Sayapark Turkcell Hatalı Bilgi İle Kredi Kullandırımı Yapıyor

profile
21 Ağustos
850

Hat Devir işlemi ve beraberinde yeni tarife satın almak için gittiğimiz "Mersin Sayapark Turkcell", ne yazık ki eksik hatta yanlış bilgilendirme işe çapraz satış yapıyor. Kulaklık da dahil edilen paket, diğer önerdikleri içinde gayet makul, elbette bu tarz satış yapılır, bir ürün eklenir cazibesi a...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Turkcell Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 5 sa 44 dk
Benzer Şikayet Yaz