01 Eylül 2016 #6345268

Turkcell Alacağımı Ödemiyor!

2011 yılında Turkcell faturalı 05327*** numaralı hattımın e-devlet sisteminde abonelik, borç alacak kısmında görüntülen 20,90 kr. alacağım gözüküyor. Bu konu hakkında Turkcell müşteri hizmetlerini aradığımda sistemde görüntülenemiyor demişlerdi. Siz [email protected] mail adresine e-devlet sisteminin ekran görüntüsünü dilekçeyle birlikte göndermemi istediler. Bunun üzerine 3 tane mail attım ve hala geri dönüş sağlanmadı. Müşteri hizmetlerini aradım ve mailiniz bize ulaşılmadı diye yanıt veriyorlar. Her mail attığımda sistem otomatik olarak teşekkürler maili gönderiyor ama hala mailimin sistemde gözükmediğini söylüyorlar. 20,90 kr.. Tutarının 2012 yılından bu yıla kadar faiz tutarıyla birlikte tarafıma ödenmesini istiyorum. Bu konu hakkında yardımcı olmanızı rica ediyorum.

Murat 288 Okunma

Cevaplar

 • Murat16 Eylül 2016

  Hala ilgilenen kimse olmadı?

 • Murat08 Eylül 2016

  [email protected] adresinden istediğiniz gibi mail gönderdim. Müşteri hizmetlerini aradım bu mail adresi üzerindende görüntüleyemediler gönderdiğim maili. Size başka nasıl ulaşabilirim acaba? Yeni mail adresleri açıp tekrar tekrar mail göndermem mi gerekiyor? Bu nasıl bi sistem anlamış değilim. Sisteme mailim iletilmese; Değerli Müşterimiz, bu mail adresinden evraklı talepleriniz için hizmet vermekteyiz. Saygılarımızla, turkcell İletişim Hizmetleri a. ş. Böyle bir mail gelmez dimi?

 • Murat05 Eylül 2016

  02.09.2016 tarihinde Turkcell tarafından arandım konu hakkında yardımcı olmak istediğini söyleyen bir bayanla konuştum. Sistemde alacaklı olduğum gözüktü. Ama ben faiz tutarıyla istediğimi söyleyince tekrardan mail atmam istendi. Bu sefer farklı bir mail adresinden gönderdim sanırım yine mailim sisteminize iletilmedi ki hala bir dönüş sağlanmadı.

 • Turkcell Temsilcisi02 Eylül 2016

  Müşterimizin talebine istinaden 02.09.2016 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize, belirttiği hattı ile ilgili inceleme yapılabilmesi için imzalı dilekçe ve kimliğin [email protected] adresine gönderilmesi gerektiği yönünde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi01 Eylül 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön