27 Ağustos 2014

Turkcell Akşam 8, Sabah 8 Arası TL Yüklemelerine +10 TL Hediye Kampanyası!

27 ağustos tarihinde saat 00:07 civarında Turkcell.com.tr üzerinden 20 tl satın aldım. Satın almadan önce, Turkcell.com.tr'de yer alan kampanya linkine tıkladım. Kampanya böyle açıklanmıştır: " Turkcell.com.tr’den TL yükle, kazan! Akşam 8-sabah 8 arası TL yükleyenlere ek +10 TL hediye!"


Ben saat saat 00:07 civarında yüklemeyi yapıp, ödemesinide 3D secureden aynı dakikada yaptım ama işin ilginç yanı burada: TL'lerin yüklemesi saat 09:57'e kadar yapılmadı. Yani ben her ne kadar kampanya saatlerinin içinde yüklemeyi yapsamda, Turkcell, kampanya saatleri dışında olan 09:57 saatinde yüklemeyi gerçekleşti. Müşteri hizmetleri temsilciside yüklemeniz 09:57de yapıldı hakkınız yoktur diye ısrar etti.

Ahat 1.917 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi02 Eylül 2014

    Müşterimizi 01.09.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Ahat31 Ağustos 2014

    4, gündeyiz. Hala gelişme yok, benimle iletişim kurulmamış ve kampanya yüklenmedi.

  • Turkcell Temsilcisi27 Ağustos 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön