19 Ekim 2016 #6726874

Turkcell Akıllım Güvendeyi İptal Etmiyorlar!

11.10.2016 günü Turkcell TİM 'den iPhone 6S aldım telefonu alırken oradaki yetkili kişi sözleşmemi yaparken sigortadan bahsetti fakat bu sigortayı onayladığımı hatırlamıyorum onaylamış olsam da oyuna geldi sanırım. Neyse bunun böyle olduğunu kabul ederek olaydan 3 gün sonra bu sigortanın faturası elime geldi. Bende bu sigortayı hatırlayamadığım için Turkcell'e telefon açtım ve bu ürünü iptal etmek istedim telefondaki kişi iptal edileceğini fakat her ay 9,90 gibi iptal bedelini bana yansıtacaklarını söylediler? İptal etmenin başka bir yolu yok mu dedim sizden şikayet talebi almamız gerekiyor diyerek talebi benden aldı ve kapattı 48 saat sonra telefonuma gelen mesajda güya sözleşmeyi uygun ücretlendirildiğim için talebim geçersizmiş şimdi ben ödemek istemediğim ve bilgim olmayan bu sigortayı ücret ödemeden iptal edemiyor muyum? Çünkü zaman aleyhime işliyor.

Özgür 142 Okunma

Cevaplar

 • Özgür21 Ekim 2016

  Cep telefonu alırken size Turkcell Akıllım Güvende'yi bilginiz olmadan size satan veya bu hizmeti bilinçli olarak satın aldıktan sonra iptal etmek için boşuna uğraşmayın iptal etmiyorlar iptal etseler de aylık 9,90 TL gibi bir ücreti faturanıza yansıtıyorlar! Aman Dikkat! Bu yüzden Turkcell Akıllım Güvende hizmetini almadan önce şikayet ve önerileri dikkate alınız! Sayın Turkcell Yaptığınız SMS bilgilendirmesinde bunun iptal edilemeyeceğinden bahsetmişsiniz otomatik mesajlar göndererek kullanıcıları oyalamayın lütfen. Ben kullanmak istemediğim ve hatta ücretini bile ödemediğim, haberim olmadan imzaladığım o küçük harfli sözleşmelerde adı geçen bu hizmeti nasıl iptal edemiyorum bunu anlamıyorum. Sözleşme imzalanırken katakulliye getirdiğiniz bu hizmet ile ilgili gereken ne ise yapacağım.

 • Özgür21 Ekim 2016

  Yaptığınız bilgilendirmede bunun iptal edilemeyeceğinden bahsetmişsiniz otomatik mesajlar göndererek kullanıcıları oyalamayın lütfen. Ben kullanmak istemediğim ve hatta ücretini bile ödemediğim, haberim olmadan imzaladığım o küçük harfli sözleşmelerde adı geçen bu hizmeti nasıl iptal edemiyorum bunu anlamıyorum. Sözleşme imzalanırken katakulliye getirdiğiniz bu hizmet ile ilgili gereken ne ise yapacağım.

 • Turkcell Temsilcisi20 Ekim 2016

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 18.10.2016 tarihinde SMS ile bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi19 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön