21 Ekim 2016 #6737578

Turkcell Akıllım Güvende'den Yararlanamadık!

Turkcell iletişim merkezine ve KVK' yi aradığımızda kaskodan yararlanamayacağımız söylendi, koca bir Turkcell ailesine bu yakışıyor mu? Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak yerine dolambaçlı yollarla zamanı doldurdunuz. 24-10-2016' da garantimiz bitiyor. (Bu maili attıktan 5 gün sonra). Müşterilerini mağdur etmeyecek böyle bir firmaya bunların hiçbiri yakışmamaktadır. Bundan sonra Turkcell kullanmayı düşünmüyorum. Bu mağduriyetin Biz için gereken her yere başvuru hakkımızı arayacağız. Önemli olan bir ürünü sattıktan sonra da arkasında durmak değil midir?

Burçin 139 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi21 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Akıllım Güvende kapsamında hasar bildirimi yapabilmek için, Turkcell hattınızdan ücretsiz olarak 0532 757 22 33 Akıllım Güvende Hizmet Merkezi’ni arayabilirsiniz. Arama yapmadan önce *#06# tuşlaması ile cihazınızın IMEI numarasını not almanız işlemlerinizin hızlı tamamlanmasına yardımcı olacaktır. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi21 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön