31 Temmuz 2017
Yorum Yap
#9014132

Turkcell Akıllım Güvendede Telefonum İki Buçuk Aydır Bir Gidip Bir Geliyor!

Turkcell yaklaşık iki buçuk aydır Akıllım Güvende de telefonum bir gidip geliyor. Parasını ödediğim telefonumu alamıyorum. Öncelikle Bornova Deniz Dempa İletişimden bıraktığım Samsung marka telefonu bu Akıllım Güvende kapsamında yolluyorlar hasar bildirimi yapıldıktan sonra hesap numarası gönderiliyor o hesaba parayı yatırıyorsun ve telefonun arızası düzeltilip gönderiliyor fakat ilkinde hesap numarası gelmedi ya da geldi biz kaybettik hesap no'ya para yatmadığı için Deniz Dempa denen TİM'e geri geliyor telefon. Bu sefer yine gidip 3 irtibat numarası bırakıyoruz ama telefonu göndermiyorlar gidiyorum neden ne oldu hesap no gelmedi diye Akıllım Güvende kapsamında gönderdiklerini geri gönderdiklerini söylüyorlar. Sonunda gönderildi hesaba para yatırıldı. Telefon yapıldı bu seferde tadilata girdiği için telefonun kargoda kalmış Turkcell bir bilgisi yok tabi telefonumu kargo bana vermiyor.

Mustafa 402 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi03 Ağustos 2017

    Müşterimiz ile 01.08.2017 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Mustafa31 Temmuz 2017

    Günlerdir yardımcı olmuyorsunuz maalesef sadece konusuyorsunuz. Kendi malımı alamıyorum bundan daha ötesi var mı?

  • Turkcell Temsilcisi31 Temmuz 2017

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler