26 Ekim 2016

Turkcell Akıllım Güvende Kampanyası Sorunu!

4 aydır akıllım güvende kapsamındaki Samsung Note5 telefonumun tamirini geciktiriyorlar. Turkcell, telefonu satarken ekstra ücret alarak bu sigortayı bana sattı ama şu an topu KVK servise atıyor, parasını aldığı hizmetin arkasında durmuyor. KVK Turkcell'e yolluyor, Turkcell KVK"ya. Top gibi oynuyorlar. İlk hasar dosyam bu gidiş gelişlerim esnasında bana sigorta firmasının 21 iş günü içinde ulaşamadığı bahanesiyle Turkcell'e geri iade edildi, dosyanız kapatıldı yazısıyla. Şaka gibi! Tekrar arayıp yeni dosya numarası almak zorunda bıraktılar.


Turkcell yeniden KVK' ya yolladı. 21 iş günü yine geçmek üzereydi ve bana ulaşmaya çalışan olmayınca KVK'ya bizzat tekrar gidip, ben buradayım, bana kim ulaşacaksa ulaşsın bekliyorum ya da verin telefonunu ben ulaşayım diye ısrar edince nihayet o akşam birileri aradı ve para yatırmamı istedi. Söylenen ücreti yatırdığım halde 2 aydır yine yapılmadı!

Şahin 270 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi01 Aralık 2016

    Müşterimiz ile 25.11.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi26 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön