24 Ekim 2016 #6768193

Turkcell Akıllım Güvende İçin Sadece Satarken Yardımcı Olunuyor

Turkcell sayesinde bulaştığım Akıllım Güvende kapsamında gönderdiğim cihaz hakkında bilgi alamıyorum. Verilen 5327*** numarasını aradığımda numaranız Akıllım Güvende kapsamında değildir deyip yanıtlama sistemi bağlantıyı kesiyor. Cihazı satın aldığım Turkcell bayisine gidiyorum bizde ulaşamıyoruz diyor. 1 dün aranmışım onu da duymamışım arandığım numarayı geri arıyorum bu hat karşıdan aramaya kapalıdır diye otomatik yanıtlama sistemi çıkıyor yine. Firmaya hiçbir şekilde ulaşamıyorum. Turkcell'de bizle alakası yok diye yardımcı olmuyor. Satana kadar alakaları var sattıktan sonra bizi ilgilendirmiyor oldu konu. Cihazımdan 10 gündür haber yok. Tekrar ararlarsa diye telefona yapışık vaziyetteyim. Bir firmaya ancak bu kadar ulaşılamaz herhalde. İnsanlar akillimguvendemagdurlari.com diye internet sitesi açmışlar maalesef geç gördüm.

Azize 110 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi26 Ekim 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Azize24 Ekim 2016

    Talep ve şikayetlerimi bahsetmiş olduğunuz 0532 532 0000 numaralı "müşteri hizmetleri"nizden bildirdim zaten. İlgili ses kayıtlarını siz incelerseniz sevinirim

  • Turkcell Temsilcisi24 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön