08 Şubat 2016

Turkcell Akıllı Yurtdışı Tarifesi Kullanmadığım Halde Sürekli Tekrar Tekrar Aktive Oluyor

Yurt dışında akıllı yurtdışı tarifemden hem interneti hem aramayı aktive etmek zorunda kaldım. Aramadan 1-2 dk internetten de 20 MB'a kadar kullandıktan sonra başka hat alıp aynı gün içinde Turkcell'i çıkardım. 1 gün sonra v*** ile bir sorun yaşadığım için hattımı geçici olarak tekrar açtım ve 3G 'yi açtığım anda 2. 30dk/sms paketi devreye girmiştir diye bir SMS aldım (internet paketi bile değil) 1dk sonra 3. pakete geçtiğime dair bir SMS daha aldım kullanmadığım halde. Uygulamaya girdiğimde sadece iki paketle ilgili bilgi var 25dk kullanım 3 MB internetiniz kalmıştır diye ama faturama 100 TL'lik yurtdışı paketi yansıtılmış. Online yardım ise bana 75 SMS attığımı ve bunun üç pakete denk geldiğini söylüyor ki yalan iki gündür İtalyan Vodafone hattı kullanıyorum, kullandığım tek şey internet. Ayrıca bir paketin ederi 90 SMS'miş. Hala hiçbir şekilde sorunumla ve itirazımla ilgilenilmiyor!

Nalan 52 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi10 Şubat 2016

    Müşterimiz ile 10.02.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize güncel faturası hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi08 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön