14 Ağustos 2013

Turkcell Akıllı Yurtdışı Paketi Kullanım Dışı Ücret Talep Etti!

07.07.2013-12.07.2013 tarihleri arasında yaptığım yurtdışı seyahatim sırasında kullandığım akıllı yurt dışı paketinden yalnızca 1 paket kullanmama rağmen, faturama 2 adet ücreti yansıtılmıştır.


Bunu fark edip Turkcell iletişim merkezine başvurduğumda sorunum kaydedildiğini ve en kısa sürede çözüleceğini söylediler.


Fatura detaylarımı internetten tekrar kontrol ettim ve yalnızca 26 dakika konuştuğumu gördüm.
Fazladan talep edilen 19 TL'nin acilen hattıma geri yüklenmesini veya şikayetimin giderilmesini talep ediyorum.

Esen 57 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi15 Ağustos 2013

    Müşterimiz ile 15.08.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 25.07.2013 tarihinde çıkan faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi14 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön