25 Kasım 2014

Turkcell Akıllı Fatura Uygulamasından Ücret Alımı

Ben 10 yıldır Turkcell müşterisiyim fakat böyle saçmalık görmedim. Üzerime kayıtlı 2 adet faturalı hattım var. Üstelik faturama yansıtmalı telefonda aldım. Bu zamana kadar akıllı fatura ücretsizdi. Bu sabah itibariyle mesaj geldi 3 TL ücretlendirilecektir diye.


Ben her ay 200 TL ödüyorum Turkcell'e. Bu nasıl bir müşteri anlayışı nasıl bir marka kültürü. Neyin peşindesiniz Allah aşkına milleti saf yerine koymayın. Oldu olacak çağrılara da ücret alın tam olsun. Eğer bu tutumunuz devam ederse en yakın zamanda operatörümü değiştireceğim.

Ercan 85 Okunma

Cevaplar

  • Ercan13 Aralık 2014

    Hiç bir çözüm sağlanmamıştır.Sadece aramak için aramışlar.Hani aramadı demesinler diye...

  • Turkcell Temsilcisi02 Aralık 2014

    Müşterimiz ile 02.12.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Akıllı Fatura Kampanyası ve ücret bilgisi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi25 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön