23 Ekim 2015

Turkcell Akıllı Fatura Problemi!

04.10.2015 tarihinde 53684***1 no.lu hattı Vodafone'dan Turkcell hattına taşıdım. Başvuruda bulunduğum Bircan İletişim (Esenyurt-Özyurtlar AVM) bana hepsi bol paketinde akıllı fatura özelliğini kullanabileceğimi söyledi. Ben özellikle akıllı faturadan dolayı faturalı hatta geçtim. Fakat 08.10.2015 tarihinde hattım kullanıma açıldığında akıllı fatura için 2222 ye SMS gönderdim. Tarifenizden dolayı bu özelliği kullanamazsınız cevabı verildi. Ben de müşteri hizmetlerini aradım aynı şekilde tarifeniz uygun değildir cevabı verildi. Akıllı fatura var diye Turkcell faturalıya geçtim fakat kullanamıyorum. Bu mağduriyetinin giderilmesini istiyorum.

Ahmet 615 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi26 Ekim 2015

    Müşterimiz ile 26.10.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Akıllı Fatura Kampanyası hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi23 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön