14 Ocak 2016

Turkcell Akıllı Fatura

Tarifemde akıllı fatura (Kota aşımı hiçbir şekilde olamayan) özelliği olmasına rağmen bu ay ki fatura detayında 13,83 TL'değerinde yurtiçi internet kullanım ücreti yansıtılmış. Müşteri hizmetlerini aradığımda akıllı fatura özelliğimin olmadığını söylediler ancak ben olduğuna %100 eminim hatta birkaç defa paket dışı kullanım yapmak istedim Turkcell akıllı fatura özelliğinin devreye girdiğini belirten bir mesaj gönderip kullanmama izin vermedi. Neyse ki taahhüdüm bitmek üzere biter bitmez operatörü değiştireceğim.

Mehmet 340 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi25 Ocak 2016

    Müşterimiz ile 25.01.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterimizin hattında Akıllı Fatura özelliği bulunmuyor. Paket aşımları hakkında bilgi verildi. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi14 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön