25 Eylül 2018
Yorum Yap
#10946077

Turkcell Akıllı Dünya Tarifesi Sorunu!

Şu an yurt dışında olduğumdan mütevellit Turkcell hattım telefonuma takılı değildi ve haliyle banka mesajı almak için telefonuma taktığımda telefonum iPhone olduğundan iMessage uygulaması kullanmam için uyarı mesajı aldım ve ben iptal ettim kullanmamak için. Uyarıyı iptal etmeme rağmen akıllı dünya tarifesi altında faturama 52 TL gibi çok akıllı bir ücret yansıttı Turkcell sağ olsun.


Müşteri temsilcisi arkadaşlar ise arandığımı belirtti üstelik açmadığım bir arama. Ki detaylarda da kullanmadığım görülüyor. Platinum müşterisiyim oradaki arkadaşlar şikayet kaydı oluşturdu ama bugün fatura ödeme tarihim. Bende bunun üzerine faturayla ilgilenen ilgilenen müşteri temsilcisi B** hanımla uygulama üzerinden görüştüm ve kendisi dalga geçer üslupla hiçbir şekilde yardımcı olmadı sisteminde göremediği için. Faturamı kontrol ettiğimde ise Turkcell otomatik olarak her aya yansıtmış maşallah 52 lirayı direkt. Lütfen bu tarifeyi iptal edin ve Eylül ayında kullanmadığım şeyi bana yansıtmayın!

Selçuk Selçuk 633 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi26 Eylül 2018

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 26.09.2018 tarihinde SMS ile bilgi verilmiştir. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Hizmet” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Selçuk25 Eylül 2018

    Kopyala yapıştır yoluyla müşterilerinize destek olmanız ne güzel. Dediğiniz yöntemi uyguladım zaten diyorum hala akil veryorsunuz. Ayrıca çözüme ulaştırın diyorum ve yurt dışındayım diyorum hala beni arıyorsunuz. Ne garipsiniz doğru?

  • Turkcell Temsilcisi25 Eylül 2018

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Hizmet” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler