Turkcell ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Tugay'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

         

Turkcell Akıllı Çocuk Saati Tarifesi

814görüntüleme
Tugay
Tugay 16 Kasım 2020 19:12
ÇözüldüÇözüldü
Tugay'ın Teşekkür Mesajı
“Turkcell dijital operatör tarafından 18.11.2020 tarihinde aranarak sorunum çözüldü. Hızlı geri dönüş ve çözüm odaklı yaklaşıldığı için teşekkür ediyorum.”

Turkcell den Wilky Whatch akıllı çocuk saati satın aldım. Saatin kullanımını aktif hale getirmek için İstanbul Bahçelievler Soğanlı meydanda bulunan Turkcell FSM teknoloji bayisinden akıllı çocuk tarifesi satın aldım. Temsilci bana tarifenin 15 TL Hazır Kart ücretinin de 12 aylık kontratla aylara bölünerek toplamda 30 TL gibi bir rakam her ay faturalandırılır şeklinde bilgi verdi ve bende kabul ettim.

İlk ay 50 TL gibi bir rakam faturalandırıldı. Turkcell müşteri hizmetlerini aradım. Faturam bana belirtilen ücretin üzerinde geldi nedenini sorduğumda kontrat yapılmamış şeklinde açıklama yapıldı. Bayiye gittim, neden kontrat yapılmadı ücret bana anlattığınızın üzerinde çıktı durumun düzeltilmesini talep ettim. Bayi kontratsız olarak akıllı çocuk tarifesi satılamayacağını bu şekilde, hattın açılmayacağını bu durumun kendilerine bir fayda sağlamayacağını belirtmiştir. Müşteri hizmetlerini arayarak durumu düzeltebilirsiniz dendi. 

Defalarca aradım herkes farklı şey söylüyor. Birbiriyle çelişen açıklamalar yapılıyor kimse hatasını kabul etmiyor. Size bu ücreti ödemeye mecbur bırakıyorlar. Daha ilk ayımdan ilk defa tercih ettiğim bu operatörden şikayetçiyim. Müşteri hizmetleri kanalıyla bir şikayet kaydı bile oluşturulamıyor. Sizi karşısında kendine muhatap alan kimse yok. Otomatik yanıt sistemi gibi her şeyi ezberlettikleri temsilciler bant kaydı gibi hep aynı şeyi sayıyorlar. Durumun veya hatanın düzeltilmesi anlamında yardımcı olunmuyor.

Turkcell Logo
Turkcell16 Kasım 2020 19:14

Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak size bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi 532 numaralı müşteri hizmetlerimizden veya Dijital Operatör uygulamamız içerisinde "Yardım- Yeni talep İlet" adımlarını seçerek iletebilir, taleplerinizin durumunu "Taleplerim" bölümünden kontrol edebilirsiniz. http://turkcell.li/doindir Saygılarımızla, Turkcell

Turkcell Logo
Turkcell18 Kasım 2020 16:00

Değerli Müşterimiz, 18.11.2020 tarihinde sizi arayarak şikayetiniz hakkında görüşme yapılmıştır. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi 532 numaralı müşteri hizmetlerimizden veya Dijital Operatör uygulamamız içerisinde "Yardım- Yeni talep İlet" adımlarını seçerek iletebilir, taleplerinizin durumunu "Taleplerim" bölümünden kontrol edebilirsiniz. http://turkcell.li/doindir Saygılarımızla, Turkcell

Tugay
Tugay18 Kasım 2020 22:37

Turkcell dijital operatör tarafından 18.11.2020 tarihinde aranarak sorunum çözüldü. Hızlı geri dönüş ve çözüm odaklı yaklaşıldığı için teşekkür ediyorum.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler