16 Ağustos 2016

Turkcell Adli Takip Sorunu!

Ben bundan aylar önce Turkcell hattımı iptal ettirdim ama üzerine borcu vardı. 1400 TL kadar olan bu borcu taksitlendirmek için 600 TL'sini ödedim taksiti geciktirdiğim için Turkcell beni A*** Hukuk bürosuna yönlendirdi. Ve 800 TL kalan borcum 1415 TL'ye yükseldi. Öğrenciyim ve daha yeni çalışmaya başladım ancak bunu açıklamama rağmen hiçbir kolaylık sağlamadılar. Şimdi bu adı geçen hukuk bürosundan aradılar ve benimle konuşmaktan sıkıldıklarını dile getirdiler. Bende bunun üzerine kendi tarafımca sıkıldığımı söylediğimde telefonu yüzüme kapatıp takibi başlatıyoruz tarzında konuştular. Bunu yapan A*** Hukuk bürosundan G*** hanım adında bir insan...
Hakaret boyutunda yapılan bu konuşmaları Turkcell'e şikayet etmeme ve onlardan süre istememe rağmen olumlu dönüş yapılmadı. Yeni işe başlamış bir öğrenciyi bu denli sıkıştırmaları ve taksit ya da kolaylık yapmamaları şikayetim.

Nuri 229 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi17 Ağustos 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi16 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön