03 Temmuz 2014

Turkcell Adına Arayan Firma Cevap Vermiyor

Buraklar İletişim 0850 532 7 53* diye firma Turkcell adına arıyor. Cevap vermiyor telefonu açıyor bir kenara bırakıyor. Tekrar ben arıyorum. Yinede telefonu açıyor telefonu bir kenara bırakıyor. Ortamlarındaki konuşmaları dinletiyorlar. Tekrar arıyorum. Firmalarının müdürlerini istiyorum her telefona çıkan ben müdürüm diyor. Sonra tekrar telefonu bir kenara bırakıyorlar. Vatandaşlarla dalga geçiyorlar. Yoksa bir iş yaptıklarını mı sanıyorlar. Turkcell gibi bir firmaya böyle davranışlar yakışmıyor. Gereğinin yapılmasını istiyorum. Arıyorlarsa düzgün arasınlar. Aramıyorlar aramasınlar cevap vermemezlik yapmasınlar.

Ahmet 479 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi03 Temmuz 2014

    Müşterimiz ile 03.07.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize kampanya aramaları ve bayi şikayeti hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi03 Temmuz 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön