21 Şubat 2015

Turkcell Adına Arandım!

20.02.2015 saat 16.30 civarında Turkcell'den fatura danışmanım olduğunu söyleyen ve bütün fatura bilgilerimi bilen bir kişi tarafından arandım. Arayan kişi taahhüdümün bittiğini ve yenilemek isteyip istemediğimi sordu. Ben de eski tarifemin yenilenmesini kabul ettiğimi söyledim. Ardından telefonda konuşan kişi işlemin gerçekleştiğini ve telefonuma mesajla bilgilendirme geleceğini söyledi. Böyle bir mesaj gelmedi ve ben bunun üzerine 532 Turkcell müşteri hizmetlerini aradım. Onlar kendileri tarafından aranmadığımı söylediler. Turkcell 'in fatura bilgilerimi üçüncü kişilerle paylaştığı için şikayetçiyim.

Neşat 114 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi24 Şubat 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi21 Şubat 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön