07 Şubat 2014 #2280787

Turkcell Adıma Usulsüz Hat Açılmış!

Turkcell'den bilgim ve iznim olmadan kimlik bilgilerim kullanılarak adıma 539339**** numaralı hat açılmıştır.Hat daha sonra Vodafone'a aktarılmış ve bu işlemlerle ilgili hiçbir şekilde bilgim ve iznim olmamıştır.Turkcell'de nasıl oluyor da benim haberim olmadan hat açılıyor? Bu hat öğrendiğim kadarıyla 28.08.2010 tarihinde açılmış.Bu hattın açılmasına sebep olan kişi ve kurumla ilgili gerekli yasal işlemleri takip edeceğimi bilginize sunarım.

Serdar 71 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi07 Şubat 2014

    Müşterimizi 07.02.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi07 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön