20 Haziran 2014

Turkcell Adıma Onlarca Hat Açılmış!

E- devlet kapısından tesadüfen fark ettiğim ve sözleşme ve başvuru yapmaksızın adıma Turkcell tarafından açılan hatların iptalini istiyorum. Benim adıma nasıl hat açarlar? Turkcell'i dava edeceğim. açılan hatların çoğu faturalı ve Turkcell bayisinden sorgulatabildiğime göre binlerce lira borcu var. Turkcell firması bu sorunu çözmekle mükelleftir.Gereğinin yapılmasını ve hatların kapatılarak yansıtılan borçların iptalini istiyorum.

Kemal 180 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi20 Haziran 2014

    Müşterimizin talebine istinaden 20.06.2014 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize, belirttiği hattı ile ilgili inceleme yapılabilmesi için imzalı dilekçe ve kimliğin gönderilmesi gerektiği yönünde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi20 Haziran 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön