02 Ağustos 2016

Turkcell Adıma Kayıtlı Numaranın İptali

Adıma kayıtlı olan 530334**** no.lu hattımın kapatma işlemlerini gerçekleştirdim. Tüm borcunu kapattırdım, Samsun Piazza AVM. Turkcell bayinden işlemi gerçekleştirdim. Özellikle daha önceden başıma geldiğini belirterek evrak istedim. Teslim edilen evrak ile birlikte hattın kapatıldığı ve herhangi bir işleme gerek olmadığı tarafıma belirtildi.

Dün tarafıma gelen SMS'te hattımın toplam 43,03 TL borcunun avukat, vekalet ücreti ve icra masrafı dahil yaklaşık 129,93 TL olduğu belirtildi. Tarafımdan kapatılan bir fatura için ekstra bir ücret ödemesi kesinlikle yapmak istemiyorum. Konu ile ilgili acil destek beklemekteyim.

Nurdan 55 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi04 Ağustos 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi02 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön