22 Mart 2013 #1699958

Turkcell Adıma Hat Açılmış!

532625**** numaralı adıma açılmış bir hat var..dilekçe gönderdim..sonuç çıkmadı..Turkcell iletişim merkezine gidiyorum imza teyidi için kimse yardımcı olmuyor..o hat ne şekilde açılmış nasıl olmuş bu konuda Turkcell müşteri temsilcileri çok büyük bir sırmış gibi kimse cevap veremiyor.. Bu hat icralık olmuş..hiç kullanmadığım bir hat için şimdi de icra ile uğraşıyorum..Ne Turkcell beni doğru dürüst yönlendiriyor..ne de sorduklarıma cevap veriyor.


Turkcell bu konuda yardımcı olmayacaksa hangi konuda yardımcı olacak..iki defa dilekçe ve nüfus cüzdanı fotokopisi gönderdim..buna rağmen bir sonuç çıkmadı.belgelerde problem görmedik hakkınızı mahkemede arayın deniliyor.bu olayın peşini bırakmayacağım.

Zeki 126 Okunma

Cevaplar

  • Zeki24 Mart 2013

    kesinlikle hiç bir bilgi verilmemiş sadece evraklarınızda herhangi bir durum söz konusu değil hakkınızı mahkemede arayın deniliyor..bana kimse bu imza senin mi.. bu hattı şu zamanda şu şekilde açmışsın diye bir bilgi vermiyorlar...kayıt altında aldıkları telefonlara baksınlar bana ne bilgi vermişler diye...kandırmacadan başka bir şey değil..

  • Turkcell Temsilcisi23 Mart 2013

    Müşteri Hizmetleri'ne yapılan başvuruya istinaden evraklar üzerinden incelemeler sağlanmış ve inceleme sonucu hakkında müşterimize 21.03.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön