21 Haziran 2014

Turkcell Adıma Hat Açılmış!

Bahsi geçen 533690**** numaralı hat bana ait değildir. Birileri adını bilmediğim bir bayiden adıma hat açılmıştır. Konu hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundum. Turkcell müşteri hizmetlerine 2 defa dilekçe verdim. Bugün hukuk bürosu beni arayıp maaşıma el koyup haciz uygulayacaklarını, savcılık beni haklı görürse adli yollara başvurup paramı geri almayı deneyin diyorlar. Ben hat bana ait olduğunu gösteren belgelerin ve hangi bayiden hattın alındığına dair belgelerin gönderilmesini ve ayrıntılı faturaların kontrol edilerek araştırılmasını ve mağduriyetimin kaldırılmasını rica ediyorum..

Ahmet 382 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet09 Mart 2015

  21 Haziran 2014 ten bu yana hala sorunu çözemediniz. Pes

 • Ahmet25 Haziran 2014

  verdikleri otomatik cevaptaki yöntemleri deneyip sonuç alamadığım için yazdığım şikayet için hala bir dönüş olmamıştır.

 • Ahmet23 Haziran 2014

  zaten verdikleri cevap şeklinde belittikleri 3 yöntemle de şikayetimi belirtip sonuç alamadığım için buradan cevap verdim. ancak Turkcell sitedeki kurumsal puanını düşürmemek için otomatik aynı cevabı verdi. verdikleri bu genel cevap çözüm sağlamadıkları için sitenizden şikayet bildiriminde bulundum. yardımlarınız için teşekkür ederim.

 • Turkcell Temsilcisi21 Haziran 2014

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi21 Haziran 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön