19 Şubat 2013

Turkcell Adıma Hat Açılıp Borçlandırılmış!

2000 yılında nüfus cüzdanımın fotokopisini ele geçiren birileri sahte imza ve sahte adresle adıma bir hat açtırmış, 2 ay bu hattı kullanıp beni Turkcell'e borçlandırmış.Bundan yaklaşık 6 sene önce bir avukatlık bürosundan aradılar,böyle bir borcum ve hattım olduğunu söylediler, bende Turkcel'le bir dilekçe faksı çekerek hattın bana ait olmadığını ve yanlışın düzeltilmesini istedim.


18. 02. 2013'te Alpar Ergun hukuk bürosundan aradılar ve bu borçla ilgili konuşma yaptılar.Borç miktarı 295 tl'miş.Ben bunla uğraşacağıma parayı ödeyim kurtulayım dedim.Bana Turkcell'in olmayan bir Akbank hesabı veriliyor.

Alper 135 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi20 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön