22 Mart 2016

Turkcell Adıma Habersiz Açılan Faturalı Hatlar!

Adıma açılan 3 adet faturalı hattın açan bayi tarafından faturaların ödenmesine karar veren Turkcell, 3.5 aydır faturaları karşılanmasını sağlayamadı. Bundan dolayı kullandığım hatların iletişime kesildi. Müşteri hizmetlerini her aramada başka başka konular anlatılıyor. Tek çare operatör değiştirmek sanırım.

Zekiye 45 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi24 Mart 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı 15.03.2016 tarihli başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Zekiye22 Mart 2016

    Adıma bilgim olmadan açılan Turkcell hatlar için 3 aydır bana donulecek diyorlar ama dönen yok açtıkları hatların faturalarından dolayı kullandığım hatlar iletişime kesildi lütfen kimlik fotokopinizi verirken ne işlem yapıldığını görerek yaptırın Saygılar.

  • Turkcell Temsilcisi22 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön