04 Ekim 2016

Turkcell Adıma Haberim Olmadan Açılmış Hat İle İlgili Dönüş Yapmıyor

Turkcell adıma haberim olmadan hiç oturmadığım başka bir ilde haberim olmadan adıma sahte imza ile telefon hattı açmış. Üstüne haberim olmayan borç ödenmediği için olarak hukuki işlem başlatmıştır. [email protected] adresine itiraz dilekçesi göndermeme ve şikayet hatlarını arayıp itiraz etmeme rağmen yazılı olarak geri dönüş yapılmamış. Sadece bir kere bir bayan arayarak dosyanız iptal edilerek hukuki işlem sona erdirilmiş telefon ile demiştir, ancak tüm ısrarıma rağmen yazı göndermemiştir. Fakat telefonuma gelen hukuk bürosu mesajını görünce hukuk bürosu Turkcell'in bu dosya hakkında hiçbir yazı göndermediği belirtilmiştir. Hukuk bürosuna itiraz dilekçem ile ilgili mailleri göndermem den sonra irtibat kurduğum bayan telefonlarıma çıkmamaya başlamıştır. Şu an ise hukuk bürosu değişmiş yeni hukuk bürosu yeniden dilekçe göndermemi ve yeniden işlem cevabı beklememi söylemektedir.

Somer 482 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi06 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirttiğiniz hattınız ile ilgili inceleme yapılabilmesi için irtibat numaranızı da içeren imzalı dilekçe ve kimliğinizi [email protected] adresine göndermeniz durumunda memnuniyetle yardımcı olacağımızı belirtmek isteriz. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi04 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön