04 Şubat 2016

Turkcell Adıma Faturalı Hat Çıkarma ve Hattın Başkasına Verilip Kullanılması

Turkcell'den 08.08.2010 adıma aldığım 0534 5****** bu hazır kart yani kontörlü bir hattı. Kız kardeşim bir süre bu hattı kullandı. Daha sonra 05.20.2012 tarihinde numara sabit kalarak A*** kontörlü'ye çevirdi. Daha sonra kendi yaşı tuttuğu için kendi üzerine hat aldı ve onu kullanmaya başladı. Ve 053459***** no.lu hattı kullanmayı bıraktı. 2015 n, san ayında adıma kayıtlı olan diğer hattımın faturasını ödemeye gittiğimde orada bulunan personel sizin 0534 *******9 no.lu telefonunuzun iletişim vergileriniz birikmiş bunları ödemeniz lazım dendi. Orada bulunan personele biz bu hattı kullanmayı bıraktığımızda hattın zaten Av***da iken kullanılmayı bıraktığımızı ilettik.

Azize 59 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi05 Şubat 2016

    Müşterimizin talebine istinaden 05.02.2016 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize, belirttiği hattı ile ilgili inceleme yapılabilmesi için imzalı dilekçe ve kimliğin [email protected] adresine gönderilmesi gerektiği yönünde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi04 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön