21 Aralık 2015

Turkcell Adıma Çıkarılan Hat!

Babam adına Turkcell'den 10 sene önce nüfus cüzdanı kullanılarak hat çıkarılmış. Geçen sene bu hat ile ilgili dosyalar hukuk bürolarına verilmiş. Biz notere gidip dosya numarasından bu hatta ve davayı soruşturduk. 10 yıllık zaman aşımına uğradığı herhangi bir para ödemeyiniz dendi. Ayrıca Turkcell'den yapılan sözleşme bulundu ve babamın T.C. Kimlik No. Tutmasına rağmen imza ve adres kendisine ait değildir. Şubelerden biri müşterinin kimliği ile hatlar çıkarmıştır. Bu konuda Turkcell'e sayısız faks yolladık ancak hala hukuk bürolarından mesaj geliyor. Hatta bugün bana geldi. Turkcell bu konuda acil tedbir almaya çağırıyorum. Turkcell'den hat almak istediğinde babama verilmiyor.

Serap 412 Okunma

Cevaplar

 • Serap15 Ocak 2016

  Turkcell in verdiği mail adresine istenen belgeleri hattın sahibi mail ile gondermiştir. 20 gün geçmesine rağmen bir geri dönüş olmamıstır. bugün maili tekrar gonderdık. Turkcell in bu konuda yardımcı olmasını bekliyoruz. Subelerinin t.c. Kimlik No.. bilgilerini kullanarak bu şekilde kacak hat cıkarmalarının da önüne gecmesini istiyoruz.

 • Serap22 Aralık 2015

  Turkcell yetkilisi gayet ilgili bir şekilde tarafıma ulastı. Belirtilen mail adresine dilekçe ve nufus cuzdanı bılgılerını gönderdim. Umarım sorunumuz cozulecektır.

 • Turkcell Temsilcisi22 Aralık 2015

  Müşterimizin talebine istinaden 22.12.2015 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize, belirttiği hattı ile ilgili inceleme yapılabilmesi için imzalı dilekçe ve kimliğin [email protected] adresine gönderilmesi gerektiği yönünde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi21 Aralık 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön