27 Ekim 2016 #6798361

Turkcell Adıma Bilgim Dışında Hat Açılıp Kapatılmış

E-devlet üzerinden pasif aboneliklerimi kontrol ettiğimde bilgim dışında üzerime 3 adet seri halinde hazır kart aboneliği açılıp bir süre sonra kapatıldığını fark ettim. Bununla ilgili Turkcell'e kimlik fotokopimle beraber mail attım. Ertesi gün sadece bana "hatlar sizin kimliğinizle açılmış" diye basit bir mesaj atarak cevap geldi (bu zaten belli). Başka hiçbir bilgi yok. Bu kadar önemli bir konuda bana yaptıkları geri dönüşün bu kadar basit olmaması gerekir. Hangi bayide nasıl açılmış o bayi kim vs. Bu konular hakkında aranıp bilgilendirilmek istiyorum ve akabinde yasal mercilere müracaat edeceğim.

Yusuf 135 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf28 Ekim 2016

    SMS ile verdiğiniz bilgi de sadece hatların kimlik bilgimle açıldığı yazıyor başka bilgi yok müşteri hizmetlerinede şu an Turkcell müşterisi olmadığım için operatöre bağlanamıyorum.

  • Turkcell Temsilcisi28 Ekim 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 25.10.2016 tarihinde SMS ile bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi27 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön